Koleksiyonlar yenilendi!

Artık izlediğin, sevdiğin ve kategorize etmek istediğin film ve dizileri koleksiyona ekleyebilirsin.

Ölmeden Önce İzlenecek Filmler

Ölmeden Önce İzlenecek Filmleri sizler için sıraladık
Bu koleksiyon 5 Mayıs 2022 oluşturulmuştur.
Oluşturan: @admin
admin

Kar Küreyici (2013)

Kar Küreyici (2013) izle 6.9

Kar Küreyici izle (Snowpiercer - 2013). Küresel ısınma sorununu çözmeye yönelik başarısız bir deney, neredeyse Dünya'daki yaşamı yok etmekle sonuçlandı. Hayatta kalan tek kişi, sonsuz bir hareket motoruyla dünyayı dolaşan bir tren olan Snowpiercer'ın yolcularıydı. Jean-Marc Rochette ve Jacques Loeb tarafından yazılan 'Le Trasperceneige' adlı çizgi romandan uyarlama.

Kar Küreyici (2013) izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Kar Küreyici fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
6.9 (7841 oy)
Beğeniler
İzlenme
152
Yapım Yılı
Süre
127 dk.

Akıl Oyunları (2001)

Akıl Oyunları (2001) izle 7.8

Akıl Oyunları izle (A Beautiful Mind - 2001). Orijinal bir matematiksel fikir arayışına takıntılı olan parlak öğrenci John Forbes Nash (Russell Crowe), lisansüstü çalışmaları için 1947'de Princeton'a gelir. Sadece oda arkadaşı (Paul Bettany) tarafından anlaşılan tuhaf ve yalnız bir çocuktur. Son olarak, Nash devrimci bir teorinin ana hatlarını verir ve MIT'de profesörlük alır. Öğrencilerinden Alicia Lardé (Jennifer Connelly), aşk yasalarının matematiğin yasalarının üzerinde olduğunu göstererek onu büyüler. Şifreleri kırma konusundaki olağanüstü yeteneği sayesinde, Savunma Bakanlığı'ndan Parcher William (Ed Harris) tarafından Sovyetler Birliği'ne karşı Soğuk Savaş'ta ABD'ye yardım etmesi için işe alındı.

Akıl Oyunları (2001) izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Akıl Oyunları fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
7.8 (8243 oy)
Beğeniler
İzlenme
20
Yapım Yılı
Süre
135 dk.

Avatar (2009)

Avatar (2009) izle 7.5

Avatar izle (2009). Yıl 2154. Tekerlekli sandalyede yaşamaya mahkum edilmiş eski bir denizci olan Jake Sully (Sam Worthington), buna rağmen gerçek bir savaşçı olarak kalır. Tam da bu nedenle, bazı şirketlerin Dünya'nın enerji krizini çözebilecek garip bir mineral çıkardığı Pandora'ya gitmek üzere görevlendirildi. Pandora'nın atmosferinin zehirliliğine karşı koymak için, insanların bilinçlerini bir avatara bağlı tuttuğu Avatar programı oluşturuldu: ölümcül havada hayatta kalabilen uzaktan kumandalı biyolojik bir beden. Bu bedenler insan DNA'sı ile yaratılmış, Pandora'nın yerlileri Na'vi'den gelen DNA ile karıştırılmıştır. Bir avatara dönüşen Jake tekrar yürüyebilir. Görevi Na'vi'ye sızmak. cevherin çıkarılmasının önündeki en büyük engel haline gelmiştir. Ancak güzel bir Na'vi (Zoe Saldana) olan Neytiri, Jake'in hayatını kurtardığında her şey değişir: Jake, bazı testleri geçtikten sonra klanına kabul edilir. Bu arada, adamlar Jake'in görevinin sonuçlarını beklemektedir.

Avatar (2009) izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Avatar fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
7.5 (24787 oy)
Beğeniler
İzlenme
150
Yapım Yılı
Süre
162 dk.

The Matrix [Matrix Film Serisi] Serisi (1999)

8.2

Matrix koleksiyonu, birçok felsefi unsuru içeren karmaşık bir bilim kurgu öyküsünü ele alıyor. Yazan ve yöneten Wachowskiler ve yapımcı Joel Silver.

The Matrix [Matrix Film Serisi] Serisi izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
The Matrix [Matrix Film Serisi] Serisi fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
8.2 (20935 oy)
Beğeniler
İzlenme
74
Yapım Yılı
Süre
Süre Girilmemiş

Scream [Çığlık] Serisi (1996)

7.3

Çığlık Film Serisi

Scream [Çığlık] Serisi izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Scream [Çığlık] Serisi fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
7.3 (4793 oy)
Beğeniler
İzlenme
39
Yapım Yılı
Süre
Süre Girilmemiş

Amelie (2001)

Amelie (2001) izle 7.9

Amelie izle (Amélie - 2001). Amelie diğerleri gibi bir kız değil. Japon balığının belediye kanalizasyonlarından aşağı kaydığını, annesinin Place de Nôtre-Dame'da öldüğünü ve babası tüm sevgisini bir bahçe cücesine adadığını gördü. Aniden, yirmi iki yaşında, hayattaki amacını keşfeder: başkalarının hayatlarını düzeltmek. O andan itibaren, başkalarının işlerine müdahale etmek için her türlü stratejiyi icat etti: günlerini Porto şarabı içerek geçiren kapıcısı; Georgette, hipokondriyak veya 'cam adam', dünyayı yalnızca Renoir'in bir tablosunun yeniden üretimi yoluyla gören bir komşu.

Amelie (2001) izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Amelie fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
7.9 (9392 oy)
Beğeniler
İzlenme
132
Yapım Yılı
Süre
122 dk.

Esaretin Bedeli (1994)

Esaretin Bedeli (1994) izle 8.7

Esaretin Bedeli izle (The Shawshank Redemption - 1994). Karısını öldürmekle suçlanan Andrew Dufresne (Tim Robbins), müebbet hapis cezasına çarptırıldıktan sonra Shawshank hapishanesine gönderilir. Yıllar geçtikçe merkez müdürünün güvenini ve rüşvet mafyasının patronu Red (Morgan Freeman) başta olmak üzere mahkûm arkadaşlarının saygısını kazanacaktır.

Esaretin Bedeli (1994) izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Esaretin Bedeli fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
8.7 (20515 oy)
Beğeniler
İzlenme
53
Yapım Yılı
Süre
142 dk.

Piyanist (2002)

Piyanist (2002) izle 8.4

Piyanist izle (The Pianist - 2002). Yahudi kökenli parlak bir Polonyalı piyanist olan Wladyslaw Szpilman, ailesiyle birlikte Varşova gettosunda yaşıyor. 1939'da Almanlar Polonya'yı işgal ettiğinde, bazı arkadaşlarının yardımıyla tehcirden kurtulmayı başarır. Ancak uzun süre gizli ve tamamen izole yaşamak zorunda kalacak ve hayatta kalmak için sürekli tehlikelerle yüzleşmek zorunda kalacak.

Piyanist (2002) izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Piyanist fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
8.4 (6929 oy)
Beğeniler
İzlenme
44
Yapım Yılı
Süre
150 dk.

Başlangıç (2010)

Başlangıç (2010) izle 8.4

Başlangıç izle (Inception - 2010). Dom Cobb (DiCaprio), uyku sırasında başka birinin bilinçaltının sırlarını kendine mal etme sanatında uzmandır. Cobb'un esrarengiz yeteneği, onu casusluk dünyasında çok aranan bir adam yaptı, ama aynı zamanda onu bir kaçak olmaya ve sonuç olarak normal bir yaşam sürmekten vazgeçmeye mahkum etti. Hayatınızı değiştirmek için tek şansınız, her zaman yaptığınızın tam tersini yapmak olacaktır: bir fikri çıkarmak yerine bilinçaltına yerleştirmeyi içeren başlangıç. Ancak planı, her hareketini tahmin ediyormuş gibi görünen, sadece Cobb'un ortaya çıkarabileceği birinin müdahalesiyle karmaşıklaşıyor.

Başlangıç (2010) izle
Fragman
OFFICIAL TRAILER
Başlangıç fragmanını izle
Ülke
IMDb Puanı
8.4 (30690 oy)
Beğeniler
İzlenme
80
Yapım Yılı
Süre
148 dk.

Yorumlar (0)

The maximum upload file size: 100 MB. You can upload: image, other. Links to YouTube, Facebook, Twitter and other services inserted in the comment text will be automatically embedded. Drop file here

background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1 background Layer 1